اکثر ما در دوره‌های مختلف زندگی خود از کودکی تا بزرگ‌سالی دوره‌ها و کلاسهای مختلف زبان انگلیسی را تجربه کرده‌ایم. همچنین در دوران تحصیل تا انتهای کلاس دوازدهم، 7 سال و در دوران دانشگاه تا کارشناسی (لیسانس) 4 سال زبان انگلیسی آموزش‌دیده‌ایم؛ یعنی حداقل یک دوران 11 ساله به همراه دوره‌هایی که به دلخواه یا اجبار در موسسات و آموزشگاه‌های مختلف زبان انگلیسی به ما آموزش داده شده است.

سؤال اینجاست که چرا در طی این دوران نسبتاً طولانی آموزش هنوز زبان انگلیسی برای ما سخت بوده و قادر به صحبت و یا استفاده از آن نیستیم؟ چرا سازوکار زمان‌سنجی و برنامه‌ریزی برای آموزش زبان وجود ندارد که به ما بگوید بعد از هر دوره و یا کلاس به چه سطحی خواهیم رسید؟  یا چطور می‌شود آموزش زبان انگلیسی را نیز مثل زبان فارسی برنامه‌ریزی کردیم پس از پایان هر سطح دانش فراگیری را تضمین نمود؟ چنانکه پس از پایان کلاس اول (ابتدایی) از دانش‌آموزان انتظار می رود بتوانند دایره‌ای از واژگان را تشخیص و جملاتی را بخوانند اما این انتظار در آموزش و زبان چنان برنامه‌ریزی‌شده نیست نمی‌توانیم صحبت کنیم نمی‌توانیم به گفتگویی گوش دهیم و درک کنیم و این نتوانستن همچنان ادامه دارد. چرا؟

آنچه در موسسه زبان فرساد آموزش داده می‌شود دقیقاً پاسخ به سوالات و دغدغه‌های فوق است. اول اینکه بازه فراگیری زبان کاملاً روشن، برنامه‌ریزی‌شده و تعریف شده است. این بازه حداکثر یک سال است. دوم اهداف هر سطح و دوره مشخص شده است لذا زبان‌آموز می‌داند اهداف دوره کدام و پس از پایان هر سطح چه فرا خواهد گرفت و سوم این دوره‌ها 100% تضمین‌شده‌اند، این تضمین دو علت دارد علت نخست دادن اطمینان بر فراگیری است که در صورت عدم دستیابی به اهداف هر سطح و دوره می‌تواند حق خود را مطالبه و 100 درصد شهریه پرداختی را باز پس بگیرد و علت دیگر احساس مسئولیت و بار وظیفه ایست که موسسه در قبال تک‌تک زبان پزوهان خود احساس می کندو اینکه حفظ سطح کیفی آموزش همواره بر کمیت و صرفاً تمام کردن کتاب و دوره ارجعیت دارد و هیچ‌گاه کیفیت ولو به قیمت برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های رایگان برای تحصیل اهداف از پیش تعیین‌شده و یا عودت دادن شهریه به زبان‌آموزان قربانی مسائل دیگر حواشی نخواهد شد. چهارم آموزش مبتنی بر مهارت است. بدین معنی که در پایان هر سطح و یا دوره (course) مهارت‌های چهارگانه زبان(speaking,listening,reading,writing) تقویت خواهد شد و نه صرفاً دانستن دسته‌ای از واژگان یا یک فرمول گرامری.

در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنید.

زبان را در محیطی تضمین‌شده و با طیب خاطر فرابگیرید.

حقوق خود را به عنوان یک زبان‌آموز بشناسید و در صورت تضییع آن را احقاق حق کنید.

اولویت مشترک ما و شما فراگیری مهارت، کاربرد و بهره بردن از زبان است.

فقط یک‌بار تجربه شیرین و البته تضمینی فراگیری زبان انگلیسی سرنوشت ما و شما را به هم گره خواهد زد ریسک شما عدم همراهی ماست چرا که همراهی‌تان را تضمین کرده‌ایم.

می‌تواند سرنوشت ما و شما را گره بزند همراهی و حضور شما با موسسه فرساد تضمین تمامی اهدافمان خواهد بود

با ریسک خودتان با ما همراه نشوید.

چه کسانی با ما در بخش اداری موسسه فرساد همکاری دارند ؟؟

هانیه صداقت

هانیه صداقت

مسئول امور دفتری

هانیه زارعی

هانیه زارعی

مسئول امور دفتری

علی حسن زاده

علی حسن زاده

مسئول فناوری اطلاعات

سید علی فرساد

سید علی فرساد

موسس و مدیرعامل

لازم به ذکر است که مدرسان و افراد زیاد دیگری نیز با ما به صورت پاره وقت در موسسه فرساد همکاری می کنند که در بالا ذکر نگردیده است و عضو تیم موسسه فرساد می باشند