اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Character 2

اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Character 2

اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Character 2

با عرض سلام خدمت تمام همراهان محترم موسسه فرساد. امیدواریم روزهای خوب و پر نشاط همراه با یادگیری زبان داشته باشید. در مقاله قبلی درباره اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی مربوط به character یا همون شخصیت صحبت کردیم. همچنین چند مثال برای شما بازگو کردیم تا به بادگیری زبان انگلیسی شما کمکی کرده باشیم. توجه داشته باشید که این اصطلاحات در مکالمات انگلیسی کاربرد زیادی دارند.

همانطور که قول دادیم در این مقاله  اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Character 2 است، در نظر داریم تا اصطلاحات بیشتری را برای شما بیان کنیم. اما قبل ار آن به این سوال جواب می‌دهیم که چرا این لغات و اصطلاحات برای یادگیری مهم است؟

اهمیت اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی

در زبان انگلیسی اصطلاحات نقش مهمی را ایفا می‌کنند. درواقع کاربرد آن‌ها به قدری گسترده است که می‌توانیم برای ارتباطی موثر تر و بهتر چه در مکالمات و چه در خواندن و نوشتن از آنها استفاده کرد. با یادگیری این اصطلاحات و درک درست آن‌ها شما می‌توانید مهارت خود را در مکالمات روزمره و خواندن و نوشتن بسیار زیاد کنید.

اکنون قبل از اینکه چندتا از اصطلاحات انگلیسی دیگر را برای شما بیان کنیم شما را به تماشای ویدیو دعوت می‌کنیم.

خب حالا نوبت این است که مثالهای مربوطه را با هم یادبگیریم و از آن‌ها به خوبی در مکالمات و دیگر مهارت‌های زبان استفاده کنیم. به اتفاق ویدیو رو با با هم ببینیم:

 

مثال‌های گفته شده در ویدیو

1-  یکی از اصطلاحات انگلیسی aspect of personality است که به معنای “جنبه های شخصیتی ” می‌باشد. برای درک بهتر به این مثال توجه کنید:

Do you know yourself bro?could you tell me about different aspect of your personality?

ایا خودتو میشناسی مرد؟می‌تونی جنبه‌های متفاوت شخصیتی خودت رو بهم بگی؟

2- این اصطلاح بیشتر به شخصیت خود فرد مرتبط است. keep temper به معنی تسلط به شخصیت یا کنترل خشم است. مثلا برای اینکه بدانید  یک فرد  زود ناراحت و عصبانی می‌شودیا خیر  شما می توانید به او بگویید can you keep your temper? “می‌تونی عصبانیتتو کنترل کنی؟”

3- سومین اصطلاح که قضد داریم برای یادگیری زبان آموزش دهیم کاملا برعکس دومین اصطلاح است، یعنی lose temper که به معنی زود از کوره در رفتن است. مثلا در ادمه مثال بالا میتوانیم از فرد بپرسیم can you keep your temper or no lose temper easily?

4- Are you fiercely loyal to your friends? همانطور که در مثال مشخص است اصطلاح بعدی ما fiercely loyal to است. معنی این اصطلاح وفادار بودن است. توجه داشته باشید که حرف اضافه آن to است.

5- آخرین اصطلاح put others first است. این سوال می‌تواند به درک بهتر شما کمک کند: Do you put others first? “آیا شما دیگران را در اولویت قرار می‌دهید؟”.  می‌توان گفت که این اصطلاح با اصطلاح قبلی ارتباط دارد و شاید بتوان آن‌ها را بجای هم نیز بکار برد.

کلام آخر

همانطور که در مقالات قبل تر نیز گفتیم اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی کاربرد‌های بسیاری دارند. اگر به مکالمات روزمره مردمان انگلیسی زبان توجه کنید حتما این را خواهید فهمید که از اصطلاحات بسیار استفاده می‌شود. یادگیری تمام این اصطلاحات انگلیسی کار بسیار دشواری است اما ما تلاش می‌کنیم تا آن‌ها را به خوبی به شما آموزش دهیم. امیدواریم که این مقالات برای شما مفید واقع شود.

مقالات مرتبط

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *