انگلیسی را با داستان فرا بگیرید

انگلیسی را با داستان فرا بگیرید

5
(1)

انگلیسی را با داستان فرا بگیرید

با سلام خدمت همراهان موسسه زبان انگلیسی فرساد. امروز قصد داریم تا به شما بگوییم انگلیسی را با داستان فرا بگیرید.یکی از راه های رایج برای آموختن زبان انگلیسی ، تکرار مستمر کلمات همراه با معانی آن ها و کاربردشان درجمله و داستان است .
به همین دلیل ، در اینجا نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم تا با کاربرد کلمات را در جمله ها و داستان های متفاوت آشنا شده و متوجه تاثیر چند برابری این روش در روند آموزشتان شوید .

خواندن کتاب داستان چه کمکی می‌کند؟انگلیسی را با داستان فرا بگیرید

وقتی شما شروع به مطالعه کتاب می‌کنید در مرحله اول سعی می‌کنید متوجه داستان شوید. در اینجا درک مطلب شما درگیر می‌شود. بهتر است فارغ از اینکه معنی کدامیک را میدانید سعی کنید با استفاده از مفهوم سایر جملات و کلمات مفهوم کلی را دریافت کنید. علاوه بر این، با ساختار گرامری جملات و لغات جدید نیز آشنا می‌شوید. ممکن است این قواعد را قبلا خوانده باشید اما در اینجا به طور کاربردی نحوه استفاده از آن ها را به طور عملی خواهید دید. شما با مطالعه هر کتاب در سطوح ابتدایی به طور کلی با حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ کلمه ، در سطوح متوسط بین ۱۲۰۰ تا ۲۳۰۰ کلمه و در سطح پیشرفته با حدود ۳۰۰۰ لغت جدید اشنا می‌شوید و از این طریق دایره لغات شما افزایش پیدا می‌کند.

اگر کتابی که مطالعه می‌کنید، فایل صوتی دارد، حتما از آن استفاده کنید. گوش دادن همزمان فایل صوتی در کنار دنبال کردن آن بر روی متن کتاب باعث آشنایی بیشتر شما با تلفظ کلمات و لهجه‌ها می‌شود. مهمتر از آن، مهارت لیسنینگ شماست. پیشنهاد می‌کنیم برای تقویت مهارت لیسنیگ خود، فایل صوتی کتاب را به طور جداگانه گوش کنید.
شما حتی می‌توانید بعد از اتمام مطالعه کتاب، برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی و در واقع اسپیکینگ خود، موضوع کلی داستان را برای دوست خود تعریف کنید. این کار به معنی بازخوانی مجدد متن نیست بلکه در واقع شما با جمله بندی‌های خود سعی در انتقال موضوع به دوست خود را دارید. اگر موضوع چالشی باشد، امکان بحث و تبادل نظر هم وجود خواهد داشت که می‌تواند یک تمرین عالی برای شما باشد.انگلیسی را با داستان فرا بگیرید

نرم افزار

در این نرم افزار 20 داستان کوتاه با موضوع های متنوع قرار داده شده است تا کاربرد کلمات در زمینه های مختلف را در متن ببینید و به راحتی به خاطر بسپارید.
همچنین برای راحتی شما عزیزان، متن انگلیسی به صورت پاراگراف به پاراگراف معنی شده تا دچار سردرگمی نشوید.
نرم افزار دارای رابط کاربری زیبا و روان است تا کار را برای شما تا بیشترین حد ممکن راحت سازد.
در ادامه لینک دانلود این نرم افزار در اختیار شما قرار داده شده است .
داستان های کوتاه اندرویدی

خلاصه مقاله:

در این مقاله در مورد اینکه چگونه انگلیسی را با داستان فرا بگیرید بحث و در رابطه با اهمییت یادگیری زبان از طریق داستان صحبت کردیم. همچنین در انتهای مقاله لینک دانلود اپلیکیشن اندرویدی برای شما قرار دادیم.

مقالات مرتبط:
 1. آموزش آدرس دادن در انگلیسی
 2. نمایشنامه باغ وحش شیشه ای
 3. داستان کوتاه یک تکه طلا
 4. اصطلاحاتی برای ابراز هیجان

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

4 thoughts on “انگلیسی را با داستان فرا بگیرید

  • سید علی فرساد says:

   ممنون از شما
   پیگیری و اختصاص زمان مهمترین فاکتور پیشرفت در هر کاری است.
   با اختصتص زمان روی علاقه‌مندی‌های خود علاوه بر فراگیری زبان ار ان لذت نیز ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *