قومیت ها و زبان های انگلستان

قومیت ها و زبان های انگلستان

قومیت ها و زبان های انگلستان

با سلام خدمت همراهان همیشگی موسسه زبان فرساد چقدر در رابطه با انگلستان میدانید؟
در مقاله ی زیر درباره ی آشنایی با قومیت ها و زبان های انگلستان صحبت شده است. قبل از خواندن این مقاله بهتر است به سوالاتی که در کنار صفحه امده فکر کنید و ببینید چندتا از انها را حتی بصورت تخمینی میتوانید پاسخ دهید، سپس متن را بخوانید و معانی کلمات را از سمت راست صفحه پیدا کنید. پس از اتمام مقاله دوباره به سوالات نگاهی بیندازید و حال پاسخ درست را بدهید. و در اخر اصطلاحات و واژگان جدید را در جملات جدید خود بکار گیرید.

آشنایی با کشور انگلیسقومیت ها و زبان های انگلستان

هزاران سال پیش مهاجرانی از نقاط گوناگون به جزایر بریتانیا آمده و در این منطقه ساکن شدند. آثار باستان شناسی از جمله ابزار سنگی و ردپایی در نورفولک انگلیس کشف شده است که نشان می دهد در هشتصد هزار سال پیش انسان‌ های اولیه در انگلستان امروزی زندگی می ‌کردند. در حدود 500 تا 1500 سال قبل از میلاد، قبایل مختلفی از اروپای مرکزی و فرانسه به انگلیس مهاجرت کردند که نتیجه آن تشکیل یک فرهنگ جدید توام با فرهنگ بومی این منطقه بود. در حدود 800 سال بعد از میلاد مسیح وایکینگ ها بعد از آنگلوساکسون ها توانستند در جنگ، قسمت بزرگی از این سرزمین را تحت سلطه خود قرار دهند.

سپس نورمن ها به انگلستان وارد شده و این کشور را تحت اختیار خود گرفتند. در دوره های مختلف حکومتی انگلیس وقایع سیاسی مهمی رخ داده است که همه نشان از قدت تاریخ این کشور هستند. بعد از انقلاب صنعتی و به اوج رسیدن مستعمرات انگلیس، همین طور عنوان صنعتی ترین کشور جهان را از آن خود کرد از آن پس در بزرگ ترین شهر دنیا یعنی لندن جمعیت زیادی ساکن شوند و انگلستان به یک امپراطوری جهانی تبدیل گردد. جنگ جهانی دوم سبب شد که وقایع سیاسی مهمی در دوران معاصر برای انگلستان اتفاق بیفتد. در حال حاضر انگلستان پادشاهی ندارد و در سال 1952 بعد از مرگ جورج ششم، ملکه الزابت به تخت سلطنت نشست و تا به امروز حکومت می کند.

موقعیت جغرافیایی

کشور انگلستان در نیمكره شمالی و شمال غربی اروپا واقع شده است، انگلیس در جنوب جزیره بریتانیای کبیر قرار گرفته و جزوی از پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی می باشد. مساحت انگلستان نزدیک به 245000 کیلومتر مربع بوده که از سواحل شمالی در اسکاتلند تا جزایر سیلی در جنوب غربی انگلیس امتداد دارد.قومیت ها و زبان های انگلستان

بیشتر مناطق انگلستان از بافت جنگلی و چمن زارهای سبز و بافت کوهستانی پوشیده شده است. بلندترین کوه کشور انگلیس در منطقه اسکاتلند قرار دارد و دارای 1340 متر ارفاع می باشد. شهر لندن، پایتخ انگلیس و یکی از زیباترین و پرجمعیت ترین شهرهای دنیا به شمار می رود که گردشگران سراسر دنیا جذب تاریخ، فرهنگ این شهر می شوند. در شهرهای کوچک انگلیس نظیر باث و آکسفورد، جمعیت کمتری زندگی می کنند اما جاذبه های دیدنی منحصر به فردی دارند. شهر لیورپول، زادگاه گروه بیتلز، تاریخی غنی در موسیقی دارد.

دانلود مقاله آشنایی با زبان و ملیت های انگلستان

خلاصه مقاله:

در این مقاله در مورد قومیت ها و زبان های انگلستان صحبت کردیم و اطلاعاتی را در مورد کشور انگلستان بررسی کردیم.

مقالات مرتبط:
  1. مراسم روز زمین
  2. انگلیسی را با داستان فرا بگیرید
  3. اصطلاحاتی برای ابراز هیجان
  4. نکات ساده و بسیار مهم برای مکالمه زبان انگلیسی

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *