نرم‌ افزار داستان های انگلیسی

نرم‌ افزار داستان های زبان انگلیسی

استفاده از نرم‌ افراز داستا‌ن‌ های انگلیسی راهی سریع برای یافتن داستان مورد علاقه ما با موضوع مد نظر است. آموختن زبان انگلیسی، تکرار مستمر « کلمات همراه collocations » با معانی آن ها و کاربردشان در جمله و داستان است. راه‌های زیادی برای یافتن داستان‌های جذاب انگلیسی در دسترس ماست. اما امروز با پیشرفت تکنولوژی، از مهمترین این را‌ه‌ها استفاده از نرم‌ افزار داستان‌ انگلیسی است. از این طریق می‌توانیم به داستان‌های مورد علاقه خود دسترسی سریعتر داشته، آنها را بیابیم.

چطور اثر نرم‌ افزار داستان های انگلیسی را تقویت کنیم؟

توجه داشته باشید که پس از برخورد با واژگان جدید آنها را بهمراه جمله آن در دفتر واژگان خود یادداشت کنید.  برای توضیحات بیشتر می‌توانید به مقاله « روش های افزایش دامنه واژگان » مراجعه کنید. توضیحات تکمیلی درباره دفتر واژگان در مقاله « چگونه یک دفتر واژگان درست کنیم؟ » بزودی منتشر خواهد شد. اما مهم و مختصر اینکه این دفتر باید طبقه‌بندی موضوعی داشته باشد. شما هر واژه را در موضوع مربوط به خود بهمراه جمله که نقش مثال را دارد وارد می‌کنید. با خواندن این مثالها و تکرار مکرر آن نه تنها بر دانش انگلیسی خود اضافه می کنید. بلکه با خواندن داستان های انگلیسی با استفاده از نرم افراز روی گوشی خود در هرجا می توانید بیاموزید.

داستان‌ های انگلیسی

ویژگیهای نرم‌ افزار داستان‌ های انگلیسی

در نرم افزار داستان‌ های انگلیسی کوتاه موضوع‌ های متنوع قرار داده شده است. این مهم به شما کمک می‌کند تا کاربرد کلمات در زمینه های مختلف را در متن ببینید و به راحتی به خاطر بسپارید.

همچنین برای راحتی شما عزیزان، متن انگلیسی به صورت پاراگراف به پاراگراف معنی شده تا دچار سردرگمی نشوید.

نرم افزار دارای رابط کاربری زیبا و روان است تا کار را برای شما تا بیشترین حد ممکن راحت سازد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *