تاثیر زبان انگلیسی بر زندگی

تاثیر زبان انگلیسی بر زندگی

تاثیر زبان انگلیسی بر زندگی

اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید پس شاید دارید زبان انگلیسی را یاد می‎گیرید یا حداقل یادگیری را شروع کرده‎اید. اما چرا می‎خواهید انگلیسی را یاد بگیرید؟ و چه عاملی شما را تشویق می‎کند تا یادگیری را ادامه دهید؟

چرا زبان انگلیسی یاد بگیرم؟
در اینجا، می‎خواهیم چهار راهی را معرفی کنیم که انگلیسی زندگی شما تغییر می‎دهد. شاید برخی از اینها قبلاً هم برای ما مشوّق بودند و شاید برخی از آنها هرگز به ذهن‎تان خطور نکرده‎ است:
انگلیسی راهی برای موفقیت است.
به کمک این زبان می‎توانید دوستان جدیدی پیدا کنید.
به کمک این زبان می‎توانید فرهنگ‎های جدیدی را بشناسید.
به کمک این زبان می‎توانید در هر جایی از دنیا مقیم شوید.
تاثیر زبان انگلیسی بر زندگی
   1. انگلیسی راهی برای موفقیت
بسیاری از زبان‎آموزان برای یکی از چهار دلیل زیر انگلیسی را یاد می‎گیرند:
برای پیشرفت؛
برای شغلی بهتر؛
برای قبولی در امتحان؛
می‎توانید حدس بزنید در لیست بالا چه دلیلی بیان نشده ‎است؟ تمایل و اشتیاق به یادگیری.
تمایل و اشتیاق به یادگیری
تعداد کمی از زبان‎آموزان می‎توانند بگویند دلیل اصلی‎شان برای یادگیری اینست که زبان را واقعاً دوست دارند. اما این مورد یکی از بهترین دلایل برای یادگیری است! پس مهم است که آموزش را با اشتیاق آغاز کنید و همین باعث می‎شود بی‎وقفه پیش بروید!
در این دنیای فراگیر توانایی برقراری ارتباط با مردم سایر کشورها بیش از پیش مهم است. امروزه هم انگلیسی مهم ‎ترین و اولین زبان ارتباطی در دنیاست.
در بسیاری از شرکت‎های بین‎المللی کارکنانی که به زبان انگلیسی مسلط هستند نسبت به سایرینی که این توانایی را ندارد، از امتیاز بیشتری برخوردارند و همین امر لازمۀ مشاغل بیشتر و بیشتر است! به علاوه، بسیاری از شرکت‎ها به افرادی که به چند زبان مسلط هستند
تا 20 درصد حقوق بیشتری پرداخت می‎کنند.
نکته
با تسلط به زبان انگلیسی به‎عنوان زبان دوم می‎توانید با ایده‎های بیشتری در سایر کشورها و بازارها آشنا شوید و همین باعث می‎شود برای شرکت، عضوی باارزش باشید.تاثیر زبان انگلیسی بر زندگی
تسلط به زبان در خوداشتغالی چه تأثیری دارد؟ به ‎واسطۀ این توانایی با بسیاری از موقعیت‎های خوب روبرو می‎شوید مثل تدریس خصوصی زبان، مترجمی هم ‎زمان، ترجمه، دورۀ اَنتِرنی در پزشکی و مشاغلی در خارج از کشور.
اگر می‎خواهید موفق‎تر باشید همین بهترین دلیل برای یادگیری انگلیسی است؛ با اشتیاق یاد بگیرید تا سرسخت و خستگی‎ناپدیر شوید!
 2. آشنایی با افراد و دوستان جدید به کمک زبان انگلیسی
چه دلیل بهتری برای یادگیری انگلیسی می‎تواند وجود داشته باشد جز اینکه می‎توانید با همۀ مردم دنیا ارتباط برقرار کنید. این بهترین مشوق من است! به کمک انگلیسی می‎توانید هم در شهر خود و هم به صورت آنلاین دوستانی پیدا کنید.
خلاصه مقاله:
در این مقاله در مورد تاثیر زبان انگلیسی بر زندگی و همچنین آینده شغلی و آشنایی با افراد جدید بحث شد.
مقالات مرتبط:
  1. تفاوت میان نوشتار رسمی و غیر رسمی
  2. یادگیری زبان جدید چقدر زمان می خواهد؟
  3. درک مطلب خود را تقویت کنید
  4. یادگیری آسان زبان انگلیسی

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *