Category Archives: شنیدن

منابع شنیداری زبان انگلیسی English Listening
همانطور که میدانیم یکی از مهارت های زبان انگلیسی مهارت شنیداری می باشد .برای اینکه بتوانیم دراین مهارت مسلط باشیم منابع شنیداری زبان انگلیسی English Listening زیادی وجود دارد .شما با مراجعه به هرکدام می توانید مهارت شنیداری خود را تقویت کنید.
انواع منابع شنیداری زبان انگلیسی
روش های بسیاری برای اموزش شنیداری زبان انگلیسی وجود دارد . از پر طرفدارترین منابع  برای تقویت این مهارت استفاده از اینترنت می باشد . برای اینکه در این مهارت مسلط شوید می بایست به گوش دادن زبان انگلیسی عادت کنید . بطوریکه حتی زمانهایی که زبان انگلیسی مطالعه نمیکنید گوش شما می بایست فایل های صوتی زبان را گوش کند .

یکی دیگر از منابع اموزش شنیداری زبان انگلیسی استفاده از پادکست هایی است که بوسیله انگلیس زبانها اماده میشود .این پادکست ها از جمله بهترین منابعی هستند که برای تقویت این مهارت بسیار لازم و ضروری می باشد .

یکی دیگر از منابع برای تقویت مهارت شنیداری تماشای فیلم های اموزشی زبان انگلیسی است. یکی دیگر از منابع  دانلود کتابهای لیسینینگ می باشد . در این نوع کتابها تمارینی وجود دارد که کمک قابل توجهی برای تقویت این مهارت به شما زبان اموزان عزیز می کند .

برای اینکه بتوانید در این مهارت متبحر شوید استفاده از این منابع را به شما پیشنهاد می کنم .چرا که قبل از اینکه بخواهید خواندن زبان را شروع کنید می بایست شنونده خوبی باشید .

این مهارت نیز مانند سایر مهارت نیاز به تمرین و تلاش مستمر دارد . اگر در ابتدای راه ناامید نشوید و به گوش دادن ادامه دهید قطعا می توانید این مهارت را نیز به خوبی یاد بگیرید .
چگونه مهارت شنیداری خود را تقویت کنیم ؟

استفاده از پادکست های اموزشی
استفاده از فیلم های اموزشی
استفاده از اهنگ های انگلیسی
دانلود کتابهای لیسینینگ
استفاده از فایل های صوتی