عمل‌های زیبایی ، اصطلاحات زبانی ، لغات زبانی ، Cosmetic Surgery: Categories 3

Cosmetic Surgery: Categories 3

اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery: Categories 3

با سلام خدمت تمام همراهان englishforuni. امیدوارم که حالتون خوب باشه و همیشه سلامت و زیبا باشید. امروز هم در ادامه بحث جذاب عمل‌های زیبایی نوع دیگر این عمل را برای شما شرح دهیم. در مقاله قبلی Cosmetic Surgery: Categories 2 اصطلاحات و لغات زبان عمل‌هایی که روی Upper body part یا قسمت بالایی بدن انجام می‌شد را یادگرفتیم. حال در مقاله Cosmetic Surgery: Categories 3 تصمیم داریم عمل‌های زیبایی که روی Lower body part یا قسمت پایینی بدن انجام می‌شوند را همراه با اصطلاحات زبانی آن یادبگیریم.

تماشای ویدیو

در مقاله اول اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery توضیحاتی درباره عمل‌های زیبایی دادیم. در مقاله بعد چندی دیگر از اصطلاحات زبانی را برای شما بازگو کردیم. اکنون بعد از تماشای ویدیوی آموزشی این مقاله اصطلاحات دیگر را با هم یاد می‌گیریم.

 

خب این ویدیو جذاب و آموزشی را با هم دیدیم. قبل از این که اصطلاحات زبانی آن را بیان کنیم لطفا به این سوال جواب بدید.

Which one is more important? Inner beauty or outer beauty?

بنظرتون کدوم یکی مهمتر است؟ زیبایی درونی یا زیبایی بیرونی؟

 

اصطلاحات زبانی Lower body part

  1. breast augmentation یا breast enlargement عمل‌های زیبایی هستند که روی قسمت سینه انجام می‌شود. augmentation یا enlargement هر دو به معنی بزرگ کردن است. بعضی از خانم‌ها ممکن است علاقه داشته باشند تقسمت قفسه سینه خود را زیباتر یا جذاب تر نشان بدهند. برای این کار آن‌ها این عمل زیبایی را انجام می‌دهند.
  2. آیا از چربی‌های اضافی خسته شده‌اید؟ اصلا نگران نباشید چون liposuction در خدمت شماست. یکی دیگر از اصطلاحات زبانی liposuction است. lipo به معنای چربی و suction دستگاهی است که چربی‌ها را بدرون خود می‌کشد. خب پس برای اینکه از شر چربی‌های اضافه خلاص شویم از liposuction یا چربی کشی استفاده می‌کنیم.
  3. دیگر اصطلاح یا لغات زبانی abdominoplasty یا tummy tuck است. tummy یا abdomen به معنی شکم است. وقتی شما می‌خواهید شکم زیباتر یا جذاب تری داشته باشید از این عمل زیبایی استفاده می‌کنید. با abdominoplasty شما می‌توانید چربی یا پوست اضافی را حذف کنید و زیباتر به نظر برسید.

خلاصه

در این مقاله که Cosmetic Surgery: Categories 3 نام داشت یک نوع دیگر از عمل‌های زیبایی را یعنی Lower body part را با هم بررسی کردیم. اصطلاحات زبانی و لغات زبانی بیشتر و جذاب تری را نیز با هم یادگرفتیم. امیدواریم از این اصطلاحات و لغات زبانی در مکالمات انگلیسی خود به خوبی استفاده کنید.

دیگر مقالات مفید

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *