لغات زبان، اصطلاحات ، Cosmetic Surgery : Categories 1

Cosmetic Surgery : Categories 1

اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery :  Categories 1

سلامی دوباره خدمت تمام عزیزان و همراهان سایت موسسه فرساد. امروز موضوع جذاب قبلی یعنی عمل‌های زیبایی را ادامه می‌دیم. در این مقاله قصد داریم تا به سوالی که مقاله قبل یعنی مقاله اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery مطرح کردیم جواب بدیم. همچنین در ادامه موضوع اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery : Categories 1 را با هم بررسی کنیم. قبل از اینکه دلایل و دسته بندی عمل‌های زیبایی را شرح دهیم باهم ویدیو این مبحث را می‌بینیم.

جواب به سوال

خب اگر به یاد داشته باشید از شما سوال کردیم که ?what extent do you agree with the idea of cosmetic surgery یعنی به چه اندازه با عمل‌های زیبایی موافق هستید. برای جواب دادن به این سوال اول باید به دلایل پشتش (Reasons behind this idea) نگاه کنیم. همینطور دسته بندی عمل‌های زیبایی را در نظر بگیریم.

دلایل Cosmetic Surgery : Categories 1

بعضی اوقات افراد برای دلایل پزشکی عمل‌های زیبایی انجام می‌دهند. اما بعضی افراد ممکنه تمایل داشته باشند زیباتر به نظر برسند پس به عمل‌های زیبایی رجوع می‌کنند و دلایل شخصی خود را دارند. پس برای Cosmetic surgery ما دو دلیل داریم.

1- medical reasons یا دلایل پزشکی: شاید بعضی افراد با مشکلات تنفسی یا پوستی مثل انحراف بینی، سوختگی و … درگیر هستند. این‌ها جزو دلایل پزشکی است که باید به جراح مراجعه کنید.

2- Personal reasons یا دلایل شخصی: خیلی از افراد با اینکه مشکل پزشکی ندارند اما برای زیبایی بیشتر عمل‌های زیبایی را انجام می‌دهند. این افراد دلایل شخصی خود را دارند.

دسته بندی یا Categories

Cosmetic surgery یا عمل‌های زیبایی به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌شوند. اما در  این مقاله ما فقط دو دسته را بازگو می‌کنیم. 

1- upper body part: دسته اول مربوط به نقاط بالایی بدن مثل سر و صورت و شاید گردن می‌شود. بیشتر این عمل‌ها روی صورت انجام می‌گیرد.

2- lower body part: دسته دوم عمل‌های زیبایی است که روی تنه بدن انجام می‌شود.

خلاصه

در این مقاله که اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery :  Categories 1 نام داشت ما دلایل و دسته بندی عمل‌های زیبایی را گفتیم. در مقاله بعد از این سرس مقالات جذاب تصمیم داریم درباره Categories یا دسته بندی بیشتر توضیح بدیم پس حتما ما را همراهی کنید.

مقالات مرتبط

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *