مراحل ثبت نام در یک دوره استاندارد زبان انگلیسی ؟

مراحل ثبت نام در یک دوره استاندارد زبان انگلیسی ؟

ثبت نام در یک دوره ی آموزشی انگلیسی مراحل خاص خود را دارد . که در بسیاری از موسسه های آموزش زبان به مراحل ثبت نام در یک دوره استاندارد زبان انگلیسی  توجه کافی نمی شود . جدا از توجه ای که هر زبان آموز در زمان انتخاب آموزشگاه زبان به امر کیفیت آموزشی میکند باید این را نیزدر نظرداشته که چه دوره و یا چه شیوه ای را مورد انتخاب قرار دهد تا در کمترین زمان ممکن به بالاترین نتیجه ممکن دست‌یابد.

  • تعیین سطح و مشاوره: اولین گام ثبت نام در یک دوره خوب مناسب زبان انگلیسی

اولین مرحله ای که شما باید در امر ثبت نام استاندارد دریک دوره آموزشی انگلیسی بگذرانید این است که پس از آن که مرحله ی ابتداییه ثبت نام را انجام دادید و فرمی را با عنوان مشخصات فردی پر کردید و برای شما وقتی تعیین شد. باید بصورت حضوری و یا حتی غیرحضوری  تعیین سطح شوید . که شایان ذکر است شیوه غیرحضوری در همه ی آموزشگاه های زبان در دسترس نیست ولی ما در موسسه زبان فرساد  این قابلیت رو داریم که از شما هم به شیوه حضوری و هم بصورت غیرحضوری بهمراه مشاوره رایگان تعیین سطح را انجام دهیم . اگر دوستدارید بصورت رایگان تعیین سطح شوید و دانش زبانی خودرا محک بزنید میتوانید از بخش تعیین سطح سایت موسسه زبان فرساد استفاده کنید . در ضمن مشاوره ما هم بصورت حضوری و هم غیرحضوری از طریق سایت انجام می شود .

انواع روش های تعیین سطح در زبان انگلیسی

تعیین سطح کتبی

در این روش شما به شیوه ی آزمون های کتبی تعیین سطح میشود. یعنی شما در زمان مقرر در جلسه آزمون حاضر میشوید و به تعدادی سوال که معمولا بصورت چهارگزینه ای مطرح میشود پاسخ میدهید . معمولا سوالات از ساده ترین ها به سخت ترین ها  طرح میشود . در این شیوه از تعیین سطح معمولا یک مصاحبه انگلیسی هم در پایان گرفته میشود و مسٔول برگزاری این آزمون به شما یک نمره و ارزیابی کلی سطح شما را در اختیارتان قرار میدهد . این شیوه ار ارزیابی زبان آموزان تقریبا روش پر هزینه ای است و از طرفی نتیجه ی این سبک از ارزیابی معمولا با واقعیت فاصله زیادی دارد چراکه معمولا داوطلبان برای پاسخ به سوالات از روش حدس و گمان یا همان شانس استفاده میکنند که خب باعث  بوجود آمدن مشکلات زیادی در امر ارزیابی درست و استاندارد میشود .

تعیین سطح شفاهی

در تعیین سطح شفاهی شما باید به سوالاتی که آزمون گیرنده از شما میپرسد پاسخ دهید . این سوالات شامل سوالهایی که در مورد معرفی خودتان و توضیحاتی درباره ی شغل و رشته ی تحصیلیتان است . شما در این روش تعیین سطح باید تلاش کنید تا یک مکالمه درست و موثر را با متصدی آزمون داشته باشید . در پایان شخص آزمون گیرنده به شما نمره ای خواهد داد و سطح زبانی شما را مشخص خواهد کرد . این روش به نسبت روش کتبی از هزینه بسیار پایین تری برخوردار است و نتایج این سبک ارزیابی بسیار نزدیک تراست به واقعیت چراکه شما در حضور آزمون گیرنده قرار دارید. و این روش میتواند به درستی نشان دهنده ی نقاط قوت و ضعف شما در زبان انگلیسی باشد .

مراحل ثبت نام در یک دوره استاندارد زبان

مرحله تکمیل ثبت نام

در این مرحله پس از انکه سطح زبانی شما مشخص شد شما باید ثبت نام خود را تکمیل کنید . در این مرحله در حالت استاندارد شما باید هدف خود را از یادگیری زبان مشخص کنید و متناسب هدفتان در دوره ی مربوط به خود شرکت کنید .همچنین شما میتوانید برای آشنایی با شیوه ی ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه زبان فرساد به مشاوره حضوری رایگان ما مراجعه کنید .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *