اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی 1 Character

اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Character

اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی 1 Character

با سلام خدمت تمام همراهان سایت englishforuni و موسسه فرساد. در مقالات قبلی درباره‌ی persona توضیح دادیم و دلایل استفاده از آن را برای شما بازگو کردیم. در این مقاله گفتیم که persona یک نقاب است که ما به چهره می‌زنیم تا شخصیتی متفاوت از شخصیت اصلی خود را به دیگران نشان دهیم. همانطور که می‌دانید persona یکی از اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی است. این اصطلاح بهانه‌ای شد تا درباره لغات دیگر مرتبط با شخصیت در زبان انگلیسی بیشتر بدانیم.

آنچه در این ویدیو خواهیم دید:

در این مقاله می‌خواهیم به چند اصطلاح و لغت زبان انگلیسی که برای character و یا همان شخصیت افراد بکار می‌رود بپردازیم. اما قبل از آن که این اصطلاحات را برای شما بگوییم بیایید کلیپ مربوط به این موضوع را با هم تماشا کنیم.

 

خب حالا که با هم فیلم رو تماشا کردیم، مثال‌هایی از اصطلاحات را بررسی می‌کنیم تا بهتر این اصطلاحات را یاد ‌بگیریم.

مثال‌هایی از اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی character که در ویدیو دیدیم

1- اصطلاح اول good company است که به معنی همراه خوب است. اگر با زبان انگلیسی سرکار داشته باشید قطعا لغات good و company را قبلا شنیده‌اید. company همان شرکتی است که در آن گروهی با هم همراه می‌شوند تا یک تجارت business انجام دهند. مثلا در جمله You’re good company که معنی آن “شما یک همراه خوب هستید” می‌باشد به افرادی گفته می‌شود که شما را به خوبی و همه جا همراهی می‌کنند. فراموش نکنیم برای یادگیری لغات زبان انگلیسی باید آنها را فورا به دفتر واژگان خود وارد و در فواصل زمانی منظم مرور کنیم.

2- دومین اصطلاح که در توصیف شخصیت در مکالمه های زبان انگلیسی کمک می‌کند selfish streak است. این اصطلاح به این معنی است که یک فرد رگه‌هایی از خود‌پسندی دارد. برای مثال در ادامه جمله بالا می‌توان گفت you’re good company but you have a selfish streak و معنای آن به این صورت است “شما یک همراه خوب هستید اما کمی خودپسندی دارید”. How about you شما چطور؟ Do you have any selfish streak آیا شما رگه‌ای از خودپسندی دارید؟ این عبارات، از جمله اصطلاحات مربوط به شخصیت character است که علاوه بر داشتن معنای منفی، توهین‌آمیز نیست. بنابراین می‌توانید بسادگی آنرا از دوستان خود بپرسید و یا در توصیف شخصیت‌شان بکار برید.

در مکالمات روز‌مره خیلی از اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی استفاده می‌شود. یادگیری تمام این اصطلاحات کار مشکلی است اما ما تلاش می‌کنیم تا این اصطلاحات را به خوبی برای شما بازگو کنیم تا بتوانید آنها را در مکالمات خود به راحتی استفاده کنید.

خلاصه

در این مقاله به برخی از لغات زبان انگلیسی که برای توصیف شخصیت character افراد استفاده می‌شود را بررسی کردیم. همانطور که قبلا گفتیم اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی دامنه‌ی بسیار وسیعی دارد که یادگیری آرام اما پیوسته آنها به ما در بهبود مکالمه کمک می‌کند. در مقالات دیگر اصطلاحات بیشتری را برای شما آماده خواهیم کرد تا یادگیری زبان برای شما آسان‌تر شود.

مطالب مرتبط

۱- من ماسک می‌پوشم I’m wearing mask

۲- چطور مکالمه خود را شروع کنیم

۳- اصطلاحات زبان انگلیسی persona

۴- فیلم استخراج Extraction film

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *