اصطلاح انگلیسی ، لغات زبان ، عمل‌های زیبایی ، Cosmetic Surgery : Categories 2،

Cosmetic Surgery : Categories 2

اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery : Categories 2

با سلام به همراهان همیشگی سایت englishforuni. از اینکه مقالات و ویدیو‌های ما را دنبال می‌کنید بسیار خرسندیم. خب در مقاله اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery درباره‌ی عمل ‌های زیبایی توضیحاتی دادیم. بعد از آن در مقاله Cosmetic Surgery : Categories 1 دلایل و دسته بندی عمل‌های زیبایی را برای شما بازگو کردیم. حال در این مقاله یعنی Cosmetic Surgery : Categories 2 تصمیم داریم یکی از دسته بندی‌های آن که Upper body part نام داشت و مربوط به صورت و سر و گردن بود را برای شما توضیح بدیم و اصطلاح انگلیسی آن را با هم یاد بگیریم. حتما در ادامه با ما همراه باشید.

 تماشای ویدیو

خیلی از افراد در سر تا سر دنیا عمل‌های زیبایی را انجام می‌دهند. Cosmetic Surgery یا عمل‌های زیبایی اصطلاحات زیادی دارد. در مقاله Cosmetic Surgery : Categories 2 ما چند اصطلاح مفید را برای شما آماده کردیم. قبل از هر چیز با هم ویدیو‌ی این مبحث را تماشا می‌کنیم.

خب بعد از دیدن این ویدیو جذاب و پر محتوا اصطلاحات انگلیسی و لغات زبان Upper body part را با هم بررسی می‌کنیم و یاد می‌گیریم.

اصطلاحات Cosmetic Surgery : Categories 2

  1. اولین اصطلاح انگلیسی face lift است. زمانی که شما قصد دارید (گرفتگی یا ضخیم شدن پوست) sagging skin یا wrinkled (چین و چروک ) و شاید dropping skin ( افتادگی پوست) را حذف یا می‌تونیم بگیم درست کنید از اصطلاح انگلیسی face lift استفاده می‌کنیم. face lift یک نوعی از face repair و به معنی ترمیم پوستی است.
  2. بعضی مواقع شما دوست دارید لب‌های بزرگتری داشته باشید پس lip augmentation انجام می‌دهید. بعد از این کار شما لب‌های بزرگتری خواهید داشت. augment به معنی بزرگتر کردن می‌باشد.
  3. سومین اصطلاح انگلیسی که می‌خواهیم یاد بگیریم rhino plasty است. rhino plasty عمل‌هایی است که روی بینی انجام می‌شود. ممکن شما بینی کوچکی داشته باشید و بخواهید آن را بزرگتر کنید. یا شاید بینی بزرگی داشته باشید و لازم باشه که کوچکترش کنید. پس برای عمل‌های بینی از این اصطلاح استفاده می‌کنیم.
  4. بعضی مواقع شما قصد لایه برداری پوست را دارید. برای این کار از اصطلاح dermobrasion استفاده می‌کنیم. به این ترتیب dermobrasion نوعی از عمل‌های زیبایی است که شما یک لایه از پوست را برمی‌دارید.

خلاصه مقاله

در مقاله Cosmetic Surgery : Categories 2 برای شما اصطلاحات Upper body part را گفتیم و ویدیو‌ی آن را نیز با هم دیدیم. در مقاله بعدی اصطلاحات مربوط به Lower body part را خواهیم گفت. حتما در مقالات بعدی ما را همراهی کنید.

مقالات مرتبط

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *