اصطلاحات-و-لغات-زبان-انگلیسی-cosmetic-surgery، عمل‌های زیبایی

اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery

اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery

با سلامی دوباره به تمام زبان آموزان و همراهان سایت موسسه فرساد. در این مقاله می‌خواهیم درباره‌ی یک موضوع خیلی خیلی جذاب به نام Cosmetic Surgery یا همان عمل‌های زیبایی صحبت کنیم. در مجموعه مقالات قبلی اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی درباره‌ی persona و اصطلاحاتی در رابطه با character و همچنین play jokes صحبت کردیم. اما امروز اصطلاحات و لغات زبان انگلیسی Cosmetic Surgery را توضیح می‌دهیم تا بتوانید ار آن‌ها در مکالمات انگلیسی خود استفاده کنید.

اصطلاحات عمل‌های زیبایی و تماشای ویدیو

امروزه خیلی از افراد دنیا به عمل‌های زیبایی روی آورده اند و با وجود هزینه‌های بالای این عمل‌ها باز هم تعداد مشتریان آن بسیار زیاد است. در بین تمام کشور‌های جهان به ترتیب سه کشور آمریکا، برزیل و ژاپن به ترتیب در رتبه‌های اول تا سوم قرار دارند. اما ایران در بین کشور‌ها در رتبه‌ی بیستم قرار دارد و در مقایسه با دیگر رقبا، خیلی عمل زیبایی در آن انجام نمی‌شود.

همانطور که می‌دانید عمل ‌های زیبایی برای مشکلات پوستی و مشکلاتی در اعضای صورت است. اما با این حال خیلی از مزدم برای زیبایی بیشتر خود این عمل‌ها را انجام می‌دهند. خیلی از عمل‌های زیبایی با مشکلات و عوارض جانبی بعدی همراه هستند.

خب از این‌ها که بگذریم به مطلب اصلی و جذاب یعنی  Cosmetic Surgery می‌رسیم. قبل از هر چیزی به این سوال جواب بدید که ?To what extent do you agree with the idea of cosmetic surgery که یعنی به چه اندازه با عمل‌های زیبایی موافق هستید؟

به این سوال جواب بدید و ویدیو را تماشا کنید.

حرف آخر

خب همانطور که در ویدیو دیدید ادامه بحث را در مقالات بعدی ادامه می‌دهیم. در مقاله بعدی این مجموعه حتما همراه ما باشید تا اصطلاحات مفید و جذاب عمل‌های زیبایی را با هم یاد بگیریم و به خوبی در مکالمات انگلیسی خود از آن‌ها استفاده کنید. در ویدیو و مقاله بعدی می‌خواهیم درمورد Different sorts of cosmetic surgery و یا همان انواع عمل‌های زیبایی صحیت کنیم.

مقالات مرتبط

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *