داستان انگلیسی

داستان های انگلیسی (داستان سوپرمن )

داستان های انگلیسی (داستان سوپرمن )

یکی از بهترین و کارآمدترین والبته لذت بخش ترین روش های یادگیری زبان انگلیسی خواندن داستان های انگلیسی است . زیرا برای یادگیری یک زبان دیگر شما نیاز دارید تا با فرهنگ آن کشور هم ارتباط برقرار کنید و کتاب ها و داستان های هر سرزمینی ما را به درک وسیعی از فرهنگ و رسوم آن سرزمین میرسانند.

داستان سوپرمن

یکی از ابر قهرمانان در کتاب های کامیک بوک آمریکایی سوپر من است .علاوه بر این نام مردم به او لقب مرد پولادین را نیز داده اند

امروز قصد داریم تا برای شما قسمت کوتاهی از این داستان را بازگو کنیم . با ما همراه باشید…

در جامعه هر فرد کاری را انجام می دهد ، بعضی از افراد کارگران ساختمانی هستند و بعضی از آن ها دکتر هستند من خودم معلم هستم اما گروهی از مردم معمولا شنونده هستند یا نویسنده هستند .  آن ها چیزی مینویسند که  نه تنها برای سرگرم کردن ما است  بلکه همچنین به ما آموزش هم می دهد . اکثر آن ها درباره ی یک فوق قهرمان می نویسند  درباره ی آن و حتی شخصیت های شیطانی می دانید برای چه؟ برای اینکه  آن ها  می خواهند به ما بگوییند مثل آن ها رفتار نکنیم به جای رفتار کردن شبیه آن ها شبیه  یک فرشته رفتار کنیم.

یک نمونه مثبت است بنابراین به عنوان یک دانش آموز یا معلم به عنوان یک کارگر ساختمانی یا به عنوان یک دکتر ، به عنوان یک خدمات دهنده  یا به عنوان یک آشپز ما همه شنونده هستیم چون می خواهیم چیری را آموزش بدهیم . خیلی ممنون برای تلاش بی وقفه شما.

شاید برای شما این سوال بوجود آمده باشد که سوپر من کیست و یا از کجا آمده است؟

سوپر من فرزند یه دانشمند است که در سیاره کرایپتون زندگی می کرد .زمانی که او متوجه میشود سیاره اش در حال نابودی است ،پسر خود را که سوپر من است را درون سفینه ای می گزارد و سفینه را به سمت  زمین پرتاب میکند ، این سفینه بعد از گذشت چند روز به زمین می رسد و در مزرعه یک زوج جوان به زمین می نشیند. سوپر من در آن جا بزرگ می شود و در نهایت به شهر مترو پلیس رفته و به شغل روزنامه نگاری مشغول می شود.

در این دوران او متوجه می شود که یک نیروی خارق العاده دارد و تصمیم میگیرد از این نیروی خود برای کمک به مردم شهر و افراد ضعیف استفاده کند.

در این کامیک مانند دیگر کامیک ها سوپرمن در هر قسمت با یک دشمن رو به رو میشود و باید با او مبارزه کند و به مردم کمک کند.

Zod , Lex Luthor , Darksied  برخی از دشمنان سوپرمن در این کتاب ها عبارت اند از:  ‌

در سال  1933 دو دوست با نام های شاستر و جری تصمیم گرفتند که کتاب خود را بنویسند .اولین کتاب از مجموعه سوپرمن که (سلطنت سرپر من) نام داشت با شکست مواجه شد آن ها برای بار دوم شروع به نوشتن کردند و متاسفانه استقبالی از دومین طرح سوپرمن به عمل نیامد. و سرانجام در سومین تلاش شاستر و سیگل توانستند به هدف خود دست یابند و سوپرمن را به همه مردم جهان معرفی کنند .

تا حدی که در سال 2011 سوپرمن عنوان اولین قهرمان میان صد قهرمان دنیای کامیک بوک را به خود اختصاص داد. امروزه سوپرمن در میان مردم سراسر جهان طرفدار های زیادی دارد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *