تورهای فشرده آموزشی آیلتس زبان انگلیسی

آیا زمان محدودی برای شروع پروسه مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور دارید؟

ما اینجاییم تا در یک تور ویژه آموزشی موفقیت یادگیری زبان انگلیسی و کسب نمره هدف در آزمون آیلتس را به اتفاق جشن بگیریم و اولین گام را در جهت رفع نیاز برای تحصیل و زندگی در خارج از کشور برداریم. در این تور فشرده و تضمینی آموزش زبان انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس فراگیری را در فضایی مشابه با خارج از کشور شبیه سازی کرده است. در طی این تور ما به اتفاق زبان انگلیسی را زندگی خواهیم کرد و زیرساخت‌های تحصیل در بهترین دانشگاه‌های خارجی و مهاجرت را ایجاد می‌کنیم.

کسب اطلاعات بیشتر...

تور یک ماهه VIP IELTS

 

 
 
هدف کسب نمره 6.5 آیلتس
پرواز رفت‌ و برگشت از تهران
ترانسفر
اقامت در هتل
پذیرایی کامل منو باز
کتب و منابع آموزشی
چهار گشت شهری
بیمه
ضمانت بازگشت وجه
ثبت نام و همراهی در آزمون ایلتس
ثبت نام کنید (نقدی) 89,000,000 تومان
اقساط 10 ماهه?
ثبت نام کنید (اقساط) 99,000,000 تومان
 
شرایط شرکت در تور:

متقاضیانی که سطح نمره زبان آنها B1(intermediate) است واجد شرایط شرکت در این تور می‌باشند. در صورتیکه نیاز به مشاوره دارید می‌توانید از آیکون واتس‌آپ جایگذاری شده در سمت چپ صفحه نمایش سوالات خود را بپرسید و یا با شما‌ره 09901911055 تماس بگیرید.

هدف نهایی دوره: IELTS Jet overall 6.5

تور 45 روزه VIP IELTS JET

 

 
 
هدف کسب نمره 7 آیلتس
پرواز رفت‌ و برگشت از تهران
ترانسفر
اقامت در هتل
پذیرایی کامل منو باز
کتب و منابع آموزشی
چهار گشت شهری
بیمه
ضمانت بازگشت وجه
ثبت نام و همراهی در آزمون ایلتس
ثبت نام کنید (نقدی) 139,000,000 تومان
اقساط 10 ماهه?
ثبت نام کنید (اقساط) 149,000,000 تومان
 
شرایط شرکت در تور:

متقاضیانی که سطح نمره زبان آنها B1(intermediate) است واجد شرایط شرکت در این تور می‌باشند. در صورتیکه نیاز به مشاوره دارید می‌توانید از آیکون واتس‌آپ جایگذاری شده در سمت چپ صفحه نمایش سوالات خود را بپرسید و یا با شما‌ره 09901911055 تماس بگیرید.

هدف نهایی دوره: IELTS Jet overall 7

اطلاعات بیشتر

مدرس دوره

این تور بطور کامل تحت مدیریت دکترعلی فرساد دانش‌ آموخته دانشگاه سیدنی استرالیا با سابقه تدریس بیش از ۱۰ سال در حوزه‌های آموزش زبان انگلیسی، آمادگی آزمون آیلتس و زبان تجارت بین الملل می‌باشد. دکتر فرساد مبدع متد آموزشی استاد فرساد، از معدود اساتیدی است در ایران و جهان آموزش خود را بصورت صددرصد تضمینی ارائه می‌دهد.

منابع آموزشی

تکنیک‌های آموزشی محاوره و مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس با متد ویژه استاد فرساد، آزمون‌های آزمایشی، دوره‌ای، ماک هشت‌گانه آیلتس، کوچینگ آموزشی، خدمات آنلاین و گیم‌های آموزشی، کتب و جزوات مرتبط

خدمات تور VIP

پرواز رفت و برگشت از تهران، ترانسفر و اقامت در هتل عالی و پذیرایی کامل بصورت منو باز، کتب و منابع آموزشی، آزمون‌ آزمایشی، چهار گشت شهری با تور لیدر انگلیسی زبان، بیمه تور

مشاوره رایگان

فرآیند مشاوره و همراهی ما از قبل از ثبت نام شروع شده و در طول تور ادامه داشته و حتی در پس از آن با حضور در باشگاه جت Jet ادامه دارد. هر زمان نیاز به مشاوره داشتید می‌توانید از آیکون واتس‌آپ قرار داده شده روی سایت استفاده کرده و یا با شماره 09901911055 تماس بگیرید. مشخصات تماس شما اخذ و وقت ویژه مشاوره تلفنی برای شما در نظر گرفته می‌شود و سپس کارشناسان آموزشی ما طبق هماهنگی با شما تماس می‌گیرند.

عضویت در باشگاه جت JET

زبان پژوهان بصورت خودکار پس از ثبت‌نام در باشگاه جت عضو شده و پس از اتمام تور نیز می‌توانند از خدمات موسسه اعمم از دار الترجمه، مشاوره مهاجرت، امور مهاجرت و (شما هم چندنکته اضافه کنید) بهره‌مند شوند.

تضمین برگشت وجه ۱۰۵ درصد چیست؟

تضمین برگشت ۱۰۵ درصد: به این معنی است که در صورت عدم تحقق هدف آموزشی تعیین شده برای هر دوره کل هزینه دوره با خسارت برگشت داده می شود.

شرایط حذف از تور

پس از یک هفته از برگزاری تور، آزمون ارزیابی هفتگی برگزار و بر اساس برنامه آموزشی هفتگی ارزیابی هفته اول صورت می‌گیرد. در صورتیکه شما طبق برنامه آموزشی پیش نرفته باشید، موفق به کسب حد نصاب لازم قبولی نشده از تور حذف شده و کل شهریه پرداختی به شما برگشت داده می شود.

ویژگی تور

این تور بصورت A to Z طراحی شده به این معنی که همراهی ما حتی پیش از ثبت‌نام دوره شروع شده و شما تحت خدمات مشاوره رایگان موسسه قرارمی‌گیرید و این همراهی تا روز آزمون در ادامه دارد. بدین ترتیب هم ما و هم شما از روند پیشرفت منظم و دقیق امور مطمئن شده و از رسیدن به موفقیت در کنار یکدیگر لذت خواهیم برد و به اتفاق آنرا جشن خواهیم گرفت.

 

سوالات متداول

به این معنی است که در صورت عدم کسب نمره آیلتس اورال داده شده کل هزینه دوره با خسارت برگشت داده می شود.

بله به‌منظور پرداخت اقساطی شهریه با شماره 09901911055 تماس بگیرید.

در طول تور، علاوه بر استاد اصلی دوره، اساتید مجرب دیگری در کنار شما هستند. این اساتید هم در زمان حضور در کلاس و هم به‌صورت آنلاین در پیشبرد برنامه‌ آموزشی در کنار شما بوده و در رفع اشکالات احتمالی شما را راهنمایی می‌کنند.

فرایند مشاوره و همراهی ما از قبل از ثبت‌نام شروع شده و در طول تور ادامه داشته و حتی در پس از آن با حضور در باشگاه جت (Jet) ادامه دارد. هر زمان نیاز به مشاوره داشتید می‌توانید از آیکون واتس‌اَپ قرار داده شده روی سایت استفاده کرده و یا با شماره 09901911055 تماس بگیرید. مشخصات تماس شما اخذ و وقت ویژه مشاوره تلفنی برای شما در نظر گرفته می‌شود و سپس کارشناسان آموزشی ما طبق هماهنگی با شما تماس می‌گیرند.

بله،  استفاده از تلفن همراه در کلاس و هنگام تدریس شامل پروتکل ویژه‌‌ای می‌شود؛ چراکه نمی‌خواهیم باعث حواس‌پرتی و مزاحمت هم‌گروهی‌هایمان شویم. در وقت‌های استراحت استفاده از گوشی مسئله‌ای ندارد البته پروتکل ویژه‌ای برای فضای مجازی داریم تا در زمان‌های به‌خصوصی از گوشی استفاده شود تا عوامل حواس‌پرتی و هدررفت زمان به حداقل برسد.