تورهای فشرده آموزشی آیلتس زبان انگلیسی

آیا زمان محدودی برای گرفتن نمره آیلتس و شروع یک زندگی و تحصیل موفق در خارج از کشور دارید؟

ما در کنار شما خواهیم بود تا در یک تور آموزشی فشرده و تضمینی، خود را برای کسب نمره 6.5 (تور ۳۰ روزه) و یا 7 (تور ۴۵ روزه) در آزمون آیلتس آماده کنید. این تور را در فضایی مشابه با خارج از کشور و در شهری بدور از فضای پراسترس و پر همهمه شبیه‌سازی کرده‌ایم. طی این تور ما به‌اتفاق زبان انگلیسی را زندگی کرده و بسوی اهداف آتیه خود گام برخواهیم داشت. همین الان یکی از روشهای پیشنهادی ما را انتخاب و پروژه موفقیت را استارت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر...

تور یک ماهه VIP IELTS

 

 
 
هدف کسب نمره 6.5 آیلتس
پرواز رفت‌ و برگشت از تهران
ترانسفر
اقامت در هتل
پذیرایی کامل منو باز
کتب و منابع آموزشی
چهار گشت شهری
بیمه
ضمانت بازگشت وجه
ثبت نام و همراهی در آزمون ایلتس
ثبت نام کنید (نقدی) 89,000,000 تومان
اقساط 10 ماهه?
ثبت نام کنید (اقساط) 99,000,000 تومان
 
شرایط شرکت در تور:

متقاضیانی که سطح نمره زبان آنها B1(intermediate) است واجد شرایط شرکت در این تور می‌باشند. درصورتی‌که نیاز به مشاوره دارید می‌توانید از آیکون واتس‌اَپ جای‌گذاری شده در سمت چپ صفحه‌نمایش سؤالات خود را بپرسید و یا با شما‌ره 09901911055 تماس بگیرید.

هدف نهایی دوره: IELTS Jet overall 6.5

تور 45 روزه VIP IELTS JET

 

 
 
هدف کسب نمره 7 آیلتس
پرواز رفت‌ و برگشت از تهران
ترانسفر
اقامت در هتل
پذیرایی کامل منو باز
کتب و منابع آموزشی
چهار گشت شهری
بیمه
ضمانت بازگشت وجه
ثبت نام و همراهی در آزمون ایلتس
ثبت نام کنید (نقدی) 139,000,000 تومان
اقساط 10 ماهه?
ثبت نام کنید (اقساط) 149,000,000 تومان
 
شرایط شرکت در تور:

متقاضیانی که سطح نمره زبان آنها B1(intermediate) است واجد شرایط شرکت در این تور می‌باشند. درصورتی‌که نیاز به مشاوره دارید می‌توانید از آیکون واتس‌اَپ جای‌گذاری شده در سمت چپ صفحه‌نمایش سؤالات خود را بپرسید و یا با شما‌ره 09901911055 تماس بگیرید.

هدف نهایی دوره: IELTS Jet overall 7

اطلاعات بیشتر

مدرس دوره

این تور به طور کامل تحت مدیریت دکتر علی فرساد دانش‌آموخته دانشگاه سیدنی استرالیا باسابقه تدریس بیش از ۱۰ سال درحوزه‌های آموزش زبان انگلیسی، آمادگی آزمون آیلتس و زبان تجارت بین‌الملل برگزار می‌گردد. دکتر فرساد مبدع متد آموزشی استاد فرساد، از معدود اساتیدی است در ایران و جهان آموزش خود را به‌صورت صددرصد تضمینی ارائه می‌دهد.

منابع آموزشی

تکنیک‌های آموزشی محاوره و مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس با متد ویژه استاد فرساد، آزمون‌های آزمایشی، دوره‌ای، ماک هشت‌گانه آیلتس، کوچینگ آموزشی، خدمات آنلاین و گیم‌های آموزشی، کتب و جزوات مرتبط

خدمات تورهای یک ماهه و 45 روزه VIP

پرواز رفت‌وبرگشت از تهران، ترانسفر و اقامت در هتل عالی و پذیرایی کامل به‌صورت منو باز، کتب و منابع آموزشی، آزمون‌ آزمایشی، چهار گشت شهری با تور لیدر انگلیسی‌زبان، بیمه تور

مشاوره رایگان

فرایند مشاوره و همراهی ما از قبل ثبت‌نام شروع شده و در طول تور ادامه داشته و حتی پس از آن با حضور در باشگاه جت Jet ادامه دارد. هر زمان نیاز به مشاوره داشتید می‌توانید از آیکون واتس‌اَپ قرار داده شده روی سایت استفاده کرده و یا با شماره 09901911055 تماس بگیرید. مشخصات تماس شما اخذ و وقت ویژه مشاوره تلفنی برای شما در نظر گرفته می‌شود و سپس کارشناسان آموزشی ما طبق هماهنگی با شما تماس می‌گیرند.

عضویت در باشگاه جت JET

زبان پژوهان به‌صورت خودکار پس از ثبت‌نام در باشگاه جت عضو شده و پس از اتمام تور نیز می‌توانند از خدمات مؤسسه نظیر دارالترجمه، مشاوره جهت مهاجرت، انجام امور تحصیلی در خارج و امورمهاجرت بهره‌مند شوید.

شرایط حذف از تور

پس از یک هفته از برگزاری تور، آزمون ارزیابی هفتگی برگزار و بر اساس برنامه آموزشی هفتگی، ارزیابی هفته اول صورت می‌گیرد. درصورتی‌که شما طبق برنامه آموزشی پیش نرفته باشید، موفق به کسب حدنصاب لازم قبولی نشده و از تور حذف شده و کل شهریه پرداختی به شما برگشت داده می‌شود.

 

سوالات متداول

تضمین برگشت وجه ۱۰۵ درصد چیست؟

به این معنی است که در صورت عدم تحقق هدف آموزشی تعیین شده برای هر تور، کل هزینه تور با خسارت برگشت داده می‌شود.

آیا امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

بله به‌منظور پرداخت اقساطی شهریه با شماره 09901911055 تماس بگیرید.

منظور از کوچینگ آموزشی چیست؟

در طول تور، علاوه بر استاد اصلی دوره، اساتید مجرب دیگری در کنار شما هستند. این اساتید هم در زمان حضور در کلاس و هم به‌صورت آنلاین در پیشبرد برنامه‌ آموزشی در کنار شما بوده و در رفع اشکالات احتمالی شما را راهنمایی می‌کنند.

چطور می‌توانم مطمئن بشم سطحم مناسب کدام تور است؟

فرایند مشاوره و همراهی ما از قبل از ثبت‌نام شروع شده و در طول تور ادامه داشته و حتی در پس از آن با حضور در باشگاه جت (Jet) ادامه دارد. هر زمان نیاز به مشاوره داشتید می‌توانید از آیکون واتس‌اَپ قرار داده شده روی سایت استفاده کرده و یا با شماره 09901911055 تماس بگیرید. مشخصات تماس شما اخذ و وقت ویژه مشاوره تلفنی برای شما در نظر گرفته می‌شود و سپس کارشناسان آموزشی ما طبق هماهنگی با شما تماس می‌گیرند.

آیا در طول دوره امکان استفاده از گوشی تلفن همراه و دیگر وسایل ارتباطی را خواهیم داشت؟

بله،  استفاده از تلفن همراه در کلاس و هنگام تدریس شامل پروتکل ویژه‌‌ای می‌شود؛ چراکه نمی‌خواهیم باعث حواس‌پرتی و مزاحمت هم‌گروهی‌هایمان شویم. در وقت‌های استراحت استفاده از گوشی مسئله‌ای ندارد البته پروتکل ویژه‌ای برای فضای مجازی داریم تا در زمان‌های به‌خصوصی از گوشی استفاده شود تا عوامل حواس‌پرتی و هدررفت زمان به حداقل برسد.