آموزشگاه فرساد موسسه یادگیری زبان انگلیسی دوره آزمون آیلتس IELTS مکالمه English language courses

دوره های آموزشی زبان انگلیسی

دوره های آموزشی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از مرسوم ترین و مهم ترین زبان های دنیاست و شما اگر اهداف بزرگی در سر دارید مانند تحصیل در خارج از کشور یا حتی مهاجرت از کشور باید به فکر یادگیری  هرچه سریعتر زبان انگلیسی باشید . زیرا مشکلات زیادی در پی یاد نداشتن این زبان برای شما شکل خواهد گرفت . اولین نکته ای که همه ی زبان آموزان در ابتدای یادگیری زبان به آن توجه میکنند سرعت یادگیری یا همان طول دوره هاست که ما در موسسه زبان فرساد تمام تلاش خود را کرده ایم که شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به هدف خود دستیابید . طول دوره های موسسه زبان فرساد به طور میانگین بسته به سطح زبان شما از شش ماه تا یکسال است. این امر به نوبه‌ی خود بسیار حائز اهمیت است چراکه زمان شما با ارزش ترین چیزشماست .

موسسه زبان فرساد با تجربه فراوانی  که در امر آموزش زبان انگلیسی کسب کرده است و با استفاده از متدهایی که توسط پایه گذاران این موسسه گردآوری شده است . و همچنین بهره بردن از جدیدترین و بروزترین امکانات به شما این تضمین را می دهد که بعد از گذراندن دوره ی آموزشی موسسه بدون شک به هدف موردنظر خود در یادگیری زبان انگلیسی خواهید رسید .  ما در موسسه زبان فرساد سعی کرده ایم با اختصاص دادن کمترین تعداد افراد در یک کلاس به شما این امکان رابدهیم که بیشترین تایم حضور مفید و مکالمه موثر را در کلاس زبان خود داشته باشید .

آیا دوره های آموزشی زبان موسسه زبان فرساد تنها به کلاس های حضوری محدود میشود؟

خیر، موسسه زبان فرساد تمام تلاش خودرا بکار گرفته تا بتواند این محدودیت ها را از سر راه بردارد . در همین راستا موسسه زبان فرساد با تمامی ارگان های دولتی و یا غیردولتی آماده بستن قرارداد است . و تا امروز هم در کارنامه ی خود همکاری با چندین ارگان دولتی از جمله اتاق بازرگانی استان خراسان جنوبی را داشته است . همینطور موسسه فرساد قادر به برگزاری دوره های آنلاین زبان است . تا بدین سبب دیگر مرزی برای یادگیری زبان انگلیسی  برای کسی در دنیا وجود نداشته باشد .  همچنین اگر به سوالی در این زمینه برخوردید میتوانید از مشاوره رایگان حضوری و غیرحضوری ما استفاده کنید .

دیگر ویدیو های آموزشی ما:

آزمون آیلتس IELTS Test مهارت نوشتاری پارت ۲

کتاب 504 واژه ضروری، آیا واقعا ضروریه؟

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *