گرامر سببی ۱

گرامر سببی

 گرامر سببی

سلام به همه ی شما علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی . امروز آمدیم با یه ویدیوی جذاب آموزشی دیگه که پیشنهاد میکنم حتما تا آخر تماشا کنید . تو این ویدیوی آموزشی ما پرداختیم به یک گرامر کاربردی و مهم در زبان انگلیسی .

گرامر سببی :

از این گرامر زمانی استفاده می شود که شما نمیتوانید یا نمی خواهید کاری را انجام دهید پس آن را به شخص دیگری میسپارید تا انجام دهد . برای مثال شما ماشینتان را برای شستن به کارواش می‌سپارید تا برایتان ماشین را شستشو دهند . یا لباستان را برای شستن به خشکشویی میدهید تا برایتان بشورند. در زبان انگلیسی به این جملات The causative sentence میگویند.

ویدیو زیر را تماشا کنید:

 

 

سلام ، حالتون چطوره؟

من میخوام درباره یک نوع ساختار گرامری  خاص در زبان انگلیسی صحبت کنم اما قبل از این گرامر من میخوام درباره ی …. نوروز داره میاد الان نزدیک نوروزه نزدیک چهل و چند روز دیگه و ما نیاز داریم که خونه رو بدیم تمیز کنن ما می خواهیم بدیم مو های سرمونو اصلاح کنن ما میخوایم ماشینمونو بدیم بشورن به این نوع ساختار ساختار رسمی می گوییند زمانی که میخواهید کسی کاری را برای شما انجام دهد مو هامو بدم اصلاح کنن و یا خونه رو بدم تمیز کنن نکته این ساختار این است که چون خودمان این کار را انجام نمی دهیم و انجام این کا را به شخص دیگری می سپاریم باید فعل دوم به صورت شکل سوم بیاید ….

Have + something + p.p

بدم بشورنش

بدم تمیزش کنن

بدم کوتاهش کنن

چه چیز های دیگه ای رو میخواین بدین تا براتون انجام بدن .فکر کنید  در مورد این گرامر و با ما در بخش نطرات به اشتراک بگذارید

خسته نباشید

امیدوارم نهایت استفاده را از این ویدیو آموزشی برده باشید. و فراموش نکنید که تمامی این نکات و گرامر را در یک دفترچه یادداشت بنویسید.

خلاصه مقاله:

در این مقاله در مورد ساختار گرامری سببی صحبت کردیم و مثال های متنوعی در رابطه با این گرامر برای شما گفتیم .

مقالات مرتبط:
  1. فایل صوتی آموزش اصطلاحات ویژه سفر
  2. چگونه کلمات زبان انگلیسی را حفظ کنیم؟
  3. 11 نکته برای تقویت مهارت نوشتاری
  4. سه مشکل اصلی پیش روی یک زبان آموز

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *