راه های تقویت مهارت رایتینگ زبان

راه های تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی

راه های تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی

با سلام خدمت تمامی همراهان موسسه زبان انگلیسی فرساد.امروز قصد داریم نکاتی را در رابطه با راه های تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی بررسی کنیم.

یکی از مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی رایتینگ است که نقش مهمی را در آزمون های زبان انگلیسی دارد. برای تقویت این مهارت می توانید از توصیه های زیر استفاده کنید.

نوشتن خاطرهراه های تقویت مهارت رایتینگ زبان

برای تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی روش‌های مختلف وجود دارد که خاطره نوشتن از مهم‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود.

یکی از خاطرات خود را درنظر گرفته و شروع به نوشتن آخاطره کنید. البته می‌توانید درخصوص موضوعات مختلفی بنویسید اما باید توجه داشته باشید که در هنگام نوشتن خاطره از فعل گذشته استفاده کنید.

زمانی که در مورد خودتان شروع به نوشتین می‌کنید می‌توانید مطالب بسیاری را مورد توجه قرار دهید و با مشکل کمبود مطلب مواجه نخواهید شد. از سوی دیگر نوشتن خاطره به شما می‌آموزد چگونه درخصوص خودتان و تجربه‌هایی که کسب کرده‌اید اطلاعاتی را در اختیار دیگران قرار دهید اما به زمان صحیح فعل‌ها باید توجه ویژه‌ای داشته باشید. سعی کنید یک دفتر خاطرات به زبان انگلیسی داشته باشید.

نوشتن داستان به انگلیسی

یکی از موثرترین راه‌های تقویت مهارت رایتینگ نوشتن داستان به زبان انگلیسی است. لیستی از لغات و اصطلاحات جدیدی که آموخته‌ای در اختیار دارید تهیه کنید. افرادی که لیستی اینگونه دارند می‌توانند داستان کوتاهی نوشته و از واژه‌های جدید در آن استفاده کنند. این کار باعث می‌شود لغات و کلمات جدید بهتر در ذهن باقی بمانند و افراد نیز با کاربرد صحیح آن‌ها آشنا شوند..

توصیف عکس( برای مهارت رایتینگ)

یکی دیگر از راه‌هایی که برای تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی توصیف تصاویری است که در مجلات و روزنامه‌ها وجود دارد. برای اینکه بتوانید مهارت رایتینگ زبان انگلیسی خود را تقویت کنید تنها نباید به نوشتن مواردی که می بینید اکتفا کنید بلکه باید به سراغ قوه تخیل رفته و آن را نیز به کار بگیرید. بهتر است تا جایی که می توانید عکس ها و تصاویر را توصیف کنید.

راه های تقویت مهارت رایتینگ زبانخلاصه‌نویسی

خلاصه‌نویسی در تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی اهمیت ویژه ای دارد. گاهی افراد به سراغ کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی رفته و یا فیلم‌هایی را تماشا می‌کنند که در یادگیری زبان انگلیسی موثر عمل می کنند. برای تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی بهتر است پس از مطالعه و مشاهده آن‌ها به ذهن مراجعه کرده و خلاصه‌ای از آن‌ها را یادداشت کنید. چنانچه درک و فهم خوبی از کتاب پیدا کنید نوشتن خلاصه آن کار ساده‌ای خواهد بود و همچنین یه تمرین بسیار خوب برای تقویت رایتینگ زبان است.

استفاده از اصطلاح

زمانی که لیستی از اصطلاحات زبان انگلیسی را تهیه کرده باشید می‌توانید متنی را با استفاده از آن‌ها آماده کرده و جملاتی را بنویسید. این روش برای تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی موثر بوده و زبان‌آموزان نیز می‌توانند از اصطلاحات به‌صورت صحیحی در نوشتن استفاده کرده و زمانی که کسی به هنگام صحبت از آن‌ها استفاده کند با معنای آن آشنا بوده و می‌توانید به خوبی آن را درک کنید.

خلاصه مقاله:

در این مقاله در رابطه با راه های تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی صحبت کردیم و چند روش برای تقویت این مهارت را ارائه کردیم.

مقالات مرتبط:
  1. بهترین روش یادگیری زبان در منزل
  2. چگونه کلمات زبان انگلیسی را حفظ کنیم ؟
  3. سوالات غیر مستقیم در زبان انگلیسی
  4. سه مشکل اصلی پیش روی یک زبان آموز

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *