کتاب English grammar digest

کتاب English grammar digest

کتاب English grammar digest

با سلام خدمت همراهان همیشگی موسسه فرساد. امروز قصد داریم کتاب English grammar digest خدمتتون معرفی میکنیم برای مرور کلی گرامر در سطح ابتدایی بسیار مفید میباشد. قواعد اصلی و پایه ای در کتاب english grammar digest ذکر شده است.

کتاب English grammar digest

دستور زبان براي اهداف خاصي از قبيل شرکت در تمام آزمون هاي استاندارد و بين المللي ميتواند ديگر مهارت هاي زبان را به طور دقیقی مورد بررسي قرار دهد و مهارت هاي خواندن و نگارش آکادميک و جنرال را سازماندهي کند.

يادگرفتن و آموختن مباحث و نکات ريز و پيشرفته گرامر ميتواند تسلط و مهارت مارا در سازماندهي ديگر مهارت ها و ارتقاي نمره افزايش دهد. شرح کتاب: کتاب حاضر مرور فشرده اي است بر ساختارهاي گرامري و نوشتاري که در سطح متوسط و پيشرفته قابل استفاده است.

ویژگی ها:

ويژگي هاي بارز اين کتاب به صورت توضيحات مختصر گردآوري و فراهم شده است آموزش جملات صحيح و نوشتن جملات بر طبق استانداردهاي قابل قبول در زبان انگليسي از اهداف اين کتاب،جهت آماده سازي دانش پژوهان متقاضي شرکت در امتحانات ورودي دانشگاه،تافل،توليمو،ام سي اچ اي و آيلتس است.

متون کتاب به گونه اي تنظيم شده است که از ساختارهاي گرامري شروع و به سمت آموزش نگارش صحيح در زبان انگليسي به پيش ميرود.

وجود توضيحات کوتاه و قابل فهم،مثالهاي متعدد،تشخيص جملات صحيح از غلط و آشنايي با انواع جملات مورد استفاده در امتحان تافل به اضافه پنج نمونه سوالات شبه تافل،از برجستگي هاي اين کتاب است. در بخش تکميلي کتاب نيز مجموعه اي از افعال بي قاعده،اشتباهات رايج در کاربرد لغات و شمار قابل ملاحظه اي از اصطلاحات و افعال دو قسمتي با ارائه مثال آورده شده است.

اين کتاب به گونه اي طراحي شده که هم به صورت کلاسي و هم به صورت خودخوان قابل استفاده است و پاسخ نامه ي سوالات به کامل ارائه شده است.

ساختار کتاب:

کتاب English grammar digest

کتاب دارای 8 بخش می باشد که هر بخش به یک مبحث کلی می پردازد. مثلا فصل اول به مبحث زمان های زبان انگلیسی می پردازد، فصل دوم به ساختار جملات مجهول می پردازد، فصل سوم به ساختن سوالات می پردازد… نحوه آموزش مباحث به این صورت می باشد که ابتدا یک مبحث به همراه ارائه مثال هایی توضیح داده می شود و سپس برای افزایش تسلط زبان آموزان تمریناتی نیز ارائه می شوند. پاسخ تمرینات نیز در انتهای کتاب و در بخشی تحت عنوان Answers to Tests موجود می باشند.

نکته ي مهم و پاياني کتاب: کتاب حاضر به گونه اي طراحي شده است که نکات گرامري پيشرفته و مهارت هاي جمله نويسي را جهت شرکت در امتحانات تافل و دروس دستورزبان پيشرفته به سادگي آموزش ميدهد.ضمنأ تنوع جملات و تست هاي پايان هر بخش به همراه پاسخ نامه از نکات برجسته ي اين کتاب است.

 

خلاصه مقاله:

در این مقاله در مورد کتاب English grammar digest صحبت کردیم و این کتاب را به صورت کامل بررسی کردیم و در انتها لینک دانلود این کتلب را برای شما قرار دادیم.

مقالات مرتبط:
  1. سلامتی و اصطلاحات مربوط به آن
  2. تقویت زبان ( مهارت های چهارگانه ) با اپلیکیشن Elevate
  3. جام جهانی و کالوکیشن های مربوط به کلمه GOAL
  4. دانلود مکالمه آموزشی مصاحبه شغلی

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *