یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم

یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم

یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم

با سلام خدمت تمامی همراهان موسسه زبان انگلیسی فرساد. امروز قصد داریم راه های یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم را بررسی کنیم.

استفاده از اصطلاحات انگلیسییادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم

فیلم ها یکی از منابع اصلی یادگیری اصطلاحات انگلیسی می باشند که به طور روزمره مردم از آنها استفاده میکنند. در فیلم ها شما صحنه های جالبی می بینید و در همان زمان کاراکترها از اصطلاحاتی به یاد ماندنی استفاده میکنند. این اصطلاحات در ذهن شما باقی خواهد ماند و استفاده از آنها را برای شما راحتتر و طبیعی تر خواهد کرد و می توانید از آن ها در مکالمات خود استفاده کنید.

نحوه صحبت کردن در انگلیسی با توجه به حالات

در فیلم ها ، بازیگران در حالات مختلفی از جمله خشم، خوشحالی، تعجب، غم و … صحبت می کنند. نحوه وچگونگی مکالمه در هر یک از این حالات متفاوت می باشد و آهنگ و تن صدا نیز فرق می کند. دقت کنید که این تفاوت در هر زبان متفاوت می باشد، پس با دیدن فیلم و مشاهده حالات صورت فرد و نحوه صحبت آنها در آن زمان، یادخواهید گرفت که چگونه متناسب با حس و حالاتان آهنگ صدایاتان را تغییر دهید و مکالمه بهتری داشته باشید.

تماشای فیلم، تفریحی که منجر به یادگیری می شود

تماشای فیلم ها معمولا یکی از تفریحات افراد محسوب می شود. به همین دلیل، اگر برای یادگیری زبان به تماشای فیلمی زیبا بنشینید، علاوه بر لذت بردن از فیلم مورد نظر، از یادگیری تان نیز بیشترین نتیجه را خواهید گرفت و تشویق خواهید شد تا بیشتر فیلم ببینید و اصطلاحات بیشتری یاد بگیرید.

زیرنویس فیلم ها و اهمیت استفاده از آنها

اگر شما تازه شروع به یادگیری زبان کرده باشید، استفاده از زیرنویس ها کمک بزرگی به یادگیری تان خواهد کرد. باگوش دادن به مکالمات و دیدن زیرنویس ها به طور همزمان زبان شما قوی تر خواهد شد. اما توجه کنید که زبان زیرنویس باید همان انگلیسی باشد تا بهتر یاد بگیرید و چشمتان آشنا شود.

یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلمیادگیری تفاوت انواع لهجه ها در زبان انگلیسی

با دیدن فیلم شما متوجه می شوید که همه به یک شکل انگلیسی صحبت نمی کنند، انگلیسی بریتانیایی،استرالیایی، کانادایی و آمریکایی و … با هم تفاوت دارند. حتی در خود این کشورها مانند آمریکا، هر منطقه لهجه خاص خود را دارد.

تماشای فیلم به شما کمک می کند با این تفاوت ها آشنا شوید و قدرت شنیداری خود را در انگلیسی تقویت کنید. پس به این موضوع توجه کافی داشته باشید.

انگلیسی که در فیلم ها استفاده می شود، قابل اعتماد است

زبان انگلیسی که در فیلم های آمریکایی و بریتانیایی استفاده می شود ، درست ترین و صحیح ترین نوع انگلیسی می باشد زیرا توسط خود انگلیسی زبانان استفاده شده است. پس با دیدن این فیلم ها شما مطمئن خواهید شد، آنچه یاد گرفته اید، زبان به روز و مورد استفاده انگلیسی زبانان می باشد .

اما این نکته را فراموش نکنید که: باید متوجه بود که انگلیسی زبانان را با افرادی که لهجه ای غیر ازآن دارند تشخیص داد ( هندی ها و …)

خلاصه مقاله:

در این مقاله در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم را بررسی کردیم و نکات مهمی را توضیح دادیم.

مقالات مرتبط:
  1. تولیمو چیست ؟
  2. معرفی مراسم هالووین
  3. نحوه شروع یک زبان جدید
  4. در آرایشگاه

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *