کتاب Inside Reading Intro

کتاب Inside Reading Intro

کتاب Inside Reading Intro

کتاب Inside Reading Intro در ارتقا مهارت خواندن یا reading به شما کمک می‌کند بویژه اگر در ابتدای مسیر تقویت این مهارت هستید. یادگیری هر زبان مستلزم داشتن مهارت های لازم آن زبان است. این مهارت ها عبارتند از خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن است. هر کدام از این مهارت ها ویژگی خاص خود را دارد و برای یادگیری زبان باید به آنها مسلط شوید.

مهارت Reading هم جایگاه ویژه ای دارد پس یادگیری آن لازم است. چرا که بدون تقویت خواندن و درک مطلب نمی‌توان به خوبی ارتباط برقرار کرد. همینطور با تقویت مهارت خواندن دایره لغات شما هم افزایش می یابد. با دانستن واژگان بیشتر قادر خواهید بود جملات پیچیده تری را درک کنید. همچنین در مکالمات یا نوشتن یک متن می توانید است جملات زیباتری استفاده کنید. کتاب Inside Reading یک منبع بسیار خوب برای بهبود مهارت خواندن و درک مطلب است. این کتاب از انتشارات معروف و به نام آکسفورد منتشر شده. این مجموعه کتاب از سطح مبتدی تا پیشرفته را در بر می‌گیرد.  همچنین می‌توانید از آموزش‌های رایگان ما در سایت موسسه زبان فرساد استفاده کنید.

ویژگی های کتاب Inside Reading Intro

متون متنوع و کلمات

مجموعه کتاب Inside Reading شامل 5 جلد است که هر کدام از آنها دارای 10 درس با موضوعات مختلف است. هر درس شامل متون و متنوع و گسترده ای در مباحث علمی،آکادمیک دیگر موضوعات معاصر است. همچنین 2 متن بسیار مهم در سطح دانشگاهی در هر درس نوشته شده است. قبل از شروع هر درس قسمتی به عنوان Before Reading تعبیه شده است. این بخش با داشتن سوالاتی علاوه بر به چالش کشیدن ذهن زبان اموز به او امکان بحث و گفتگو در مورد عنوان موضوع می‌دهد و مهارت reading و speaking فرد رو بهبود می‌بخشد.

این کتاب به آموزش مهارت های بارز خواندن و درک مطلب می پردازد مانند: ساختار تشکیل دهنده یک متن،شناسایی عوامل مهم و کار کردن با جداول. هر درس دارای واژگان مناسب با موضوع درس است. بخشی به نام فعالیتهای واژگانی وجود دارد که به ارزیابی میزان یادگیری واژگان زبان آموز می پردازد. در پایان کتاب نیز لیستی از واژگان برای مرور بیشتر آورده شده است.

تمارین و منابع

با وجود تمارین راهبردی و کاربردی یادگیری شما برای درک مطلب بسیار پیشرفت چشمگیری می‌کند. همینطور تمارین مخصوص برای بهبود مهارت نوشتاری شما تعبیه شده است که مهارت نگارش شما در مورد موضوع درس را ارزیابی می کند. پاسخنامه تمرین های هر مجموعه در کتاب جداگانه به نام  Instructor’s Pack گردآوری شده است. استفاده از منابع معتبری مانند New York Times, Popular Science, Wall Street Journal و آثار نویسندگان معروفی مثل Jared diamond, Malcolm Gladwell این کتاب را بسیار محبوب تر و مفید تر کرده است. این منابع معتبر و مشهور باعث محبوبیت بیشتر این کتاب شده اند.

خلاصه

در آزمون‌های IELTS و TOEFL و مثل آنها افراد در بخش reading اشتباهات زیادی دارند و بک نمره خوب به دست نمی آورند. کتاب Inside Reading یکی از کتاب های بسیار خوب برای بهبود مهارت Reading شما خواهد بود.تقویت مهارت reading نتنها دایره لغات شما را بیشتر می کند بلکه مهارت های writing و speaking شما را نیز  تقویت می کند. این کتاب برای آزمون های بین المللی بسیار پیشنهاد مس شود. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

سایر مقالات برای تقویت ریدینگ:

داستان انگلیسی A Rose for Emily

نمایشنامه انگلیسی مکبث Macbeth

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *